Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Hakkımızda

       
 
      
 
Ev elektroniği ve kişisel kullanıma yönelik ürünlerde müşterisine 2 yıl ürün garantisi vererek müşterisinin güvenini kazanmış ve bu güvenle yoluna devam etmiştir. Günümüzde hızla gelişen elektronik sektörün de hızlı yapılanmanın önemini bilen Telepanya her yeni ürünün takipçisi olmuş ve halkımıza uygun ürünlerde hızlı bir şekilde üretim ve tedarik yoluna gitmiştir. 
 

 

 Tecrübesini üretimden ithalata, ithalattan satışa, satıştan sonrada verdiği teknik servis desteği ile bir bütün olarak halkına taşıyan Telepanya kendisine duyulan güvenin farkındadır. Bu güveni daha ileriye taşımayı asli görevi bilmiştir. Girmeyi planladığı yeni yapılanmanın sağlayacağı katkı ile yurt içindeki ürün portföyünü genişletmek ve artırmak istemektedir.
 
Değişik noktalarda faaliyet gösteren yapı tek çatı altında daha etkin daha kontrollü ve daha büyük hedeflere yönelecektir.
  
Telepanya son yıllarda elektroniğe entegre farklı sektörlerdede yapılanmaya gitmiştir.
 
Bilgisayar sarf malzemeleri her geçen gün önemi artan sağlık sektörüne yönelik ürünler ve internet kanalından satışa elverişli ürün gruplarında da çalışmalarını sürdürmektedir.
 


 

 
 
 
 


 


Özetle ;
 
Üretim , İthalat , lojistik satış ve satış sonrası destek ile alıcı, satıcı arasındaki köprüyü sağlam temellere oturtmuş Telepanya geldiği yeri ve gideceği hedefleri özümsemiş doğruluk ve dürüstlükten ayrılmadan ilerlemeye devam etmektedir.

 Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.